Můra mi pomohla odhalit zlo

Ten dům byl prý prokletý. Lidé v něm měli psychické problémy a umírali tragicky. A přesto stačilo tak málo! Přesunout nábytek.

Dlouho se zabývám odhalováním negativní energie v domech. Jsem touto činností známá po svých známých i okolí, a tak se na mě lidé obracejí často. Snažím se jim pomáhat, jak to jen jde. Někdy mi ale dokážou práci ulehčit zvířata nebo dokonce rostliny, které v takovém prostředí žijí nebo rostou. Jednou mi takto ve starém domku na břehu řeky, kam mě pozvala jeho majitelka ze zoufalství, neboť si již nevěděla rady, poradila můra.

Stala se mi inspirací.

Paní domek podědila a velmi se obávala nemoci, která byla pro všechny její předky prokletím. Všichni skončili tragicky. A hlavně několik let před smrtí měli vážné psychické problémy. Lezla po mně havěť Přes den jsem v domku nic podezřelého nepostřehla, dům nevykazoval žádný nepříjemný aspekt. Zoufalá žena mě ale přesvědčila, abych v domě přespala. Aspoň jedinou noc. A měla pravdu. Dům se po setmění změnil v hotové mraveniště všeho nemožného. Ten nejsilnější pocit, co jsem z toho měla, byl, že mi po těle leze snad všechna možná havěť, kterou si lze jen vymyslet. Přestala jsem se divit, že se lidé z takových nocí zbláznili a nakonec svůj život ukončili.
Bylo to nějaké vnuknutí, když jsem ten pocit už nemohla vydržet, abych si pustila na notebooku Vivaldiho. Ráda při jeho hudbě pracuji a hlavně usínám.

Hudba ovládla prostředí

Meditovala jsem si, když tu najednou přiletěla můra. Její zmatené létání se náhle změnilo v ladné kruhy. Vnímala zřejmě vibrace hudby, které na ní příznivě zapůsobily. Po chvíli jsem přestala i já mít ten nepříjemný pocit, že mi po těle něco leze. Do hodinky se energie v bytě zharmonizovaly. Konečně jsem mohla myslet a pracovat. Začala jsem si uvědomovat tu podivnou změť různých předmětů kolem, a to zcela chybně rozestavěných. Začaly jsme ještě v noci s majitelkou domku přesouvat nábytek, některé předměty jsem přikázala vyhodit nebo vyřadit. Jiné přidat, koupit, postavit na přesně stanovené místo. Paní to zaujalo, poslechla mě a za několik dní mi nadšeně volala, že problémy se spaním přestaly a i rodinné vztahy se začaly vylepšovat. Cítila se najednou čilejší, zdravější a spokojenější. A přitom k tomu stačilo tak málo! Udělat jen přesun toho, co v domě bylo.

Iva V. (61), Pardubice.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden