Naučte se pracovat se svou karmou

Zákon karmy je jako zákon akce a reakce. Když vydáváte dobrou energii, vrátí se vám zpět.

Nic na světě se neděje náhodou. Vždy jde o příčinu a následek. A to je třeba si uvědomit. Jak s tím souvisí karma a jak se chovat, abyste ji měli dobrou?

Lidé slovo karma rádi používají. Jen málokdo ale ví, co přesně znamená. Slovo karma označuje v sanskrtu čin, skutek nebo působení. V důsledku jde o jakýsi nesplacený účet v pozitivním nebo negativním slova smyslu.

Karma může být dobrá, nebo špatná. Vychází z příčin, které jsme někdy v minulosti sami uvedli do pohybu. Pokud má někdo šťastný život a provází ho úspěch i bez toho, aby k tomu vynaložil převeliké úsilí, má jistojistě dobrou karmu. Jak k ní dospěl?

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden