Nestárnoucí účesy, kterými zazáříte!

Můžete říct dost věčně zplihlým a neforemným účesům, které vám na hlavě ani chvilku nevydrží! Pokud máte pocit, že dokonalého vzhledu docílíte jen tak, že navštívíte drahý kadeřnický salón, ale po prvním umytí je kouzlo pryč, měla byste zauvažovat o změně! Co takhle vypadat jako filmová hvězda pořád? Víme, jak na to! Konečně dokonalý objem Sluší vám více větší objem než vlasy jako hřebíky? Toho docílíte decentními vlnami.

Nejprve si vlasy umyjte a naneste na ně blahodárnou regenerační kúru. Poté vlasy rozdělte na dvě části podle pěšinky a natočte je přímo od kořínků na největší natáčky, které doma najdete. Nevytvoří se vám tak dětské prstýnky, ale svůdné a elegantní lokny.

V tomto stavu vysušte vlasy fénem a nakonec natáčky povolte. Účes lehce doupravte hřebenem nebo prsty ruky a lakem na vlasy zafixujte, aby vydržel déle.

A la Marilyn Monroe

Je nestárnoucí ikonou i po téměř jednom století! Co to zkusit jako ona? Pokud máte kratší vlasy a jste spíše světlý typ, pak vám její střih bude rozhodně sedět! Jak na to? Stačí když budete mít doma natáčky s větším průměrem nebo kulmu. Vlasy si po umytí vysušte jen trochu a naneste na ně odshora až dolů tužidlo. Pak je rozdělte na jednotlivé prameny a natočte. Pokud dáváte přednost natáčkám, nechte je působit přes noc.

Konečný super účes přestříkejte lakem na vlasy.

Nestárnoucí mikádo

Ani dlouhé, ani krátké! Mikádo bude vždycky šik a moderní! Potřebujete jen vědět, jak ho upravovat, aby vypadalo dlouho dobře. Že nestojíte o žádnou klasiku? Můžete zůstat u mikáda a přitom zaujmout neotřelým střihem.

Co třeba nechat jednu stranu účesu o poznání delší? Nebo zkusit takzvanou podkovu, kdy vlasy vzadu budete mít kratší než přední konce? Poraďte se se svým kadeřníkem, jaký typ mikáda vám bude vzhledem ke tvaru vašeho obličeje nejvíce sedět. Pak už jen stačí, abyste doma váš nový účes vždy dohladka vyfoukala, případně kulatým hřebenem lehce zatočila konečky.

Šmrncovní ofina

O ofině se vedou věčné spory. Jedny na ni nedají dopustit, ostatní by do ní za žádnou cenu nešly. Faktem je, že se bude nosit dnes a denně. Proto byste měla odhodit strach a dát jí rozhodně šanci! Ze začátku bude možná trochu těší si zvyknout,ale určitě nebudete litovat! Zvolit můžete kratší nebo její delší verzi.

Skvělou variantou je především pro ty z vás, které mají vrásky na čele. K její úpravě bohatě postačí fén a větší kulatý hřeben.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden