Přisál se na mě hladový upír?

S přítelem jsme spolu něco málo přes rok. Když jsme se scházeli, bylo to především v jeho domě. Od první chvíle tam špatně spím, cítím se unavená, bez energie, nemocná.

Mé první návštěvy v jeho domě byly zvláštní.Necítila jsem se tam příjemně, slepou skvrnou jsem měla neustále dojem, že mě někdo sleduje. Vždycky to stálo v koutě. Mlžná postava. Když jsem se podívala přímo, obrys zmizel. Nejhorší to bylo, když jsem zůstala přes noc.Ráno jsem se vždycky probudila s tím, jako bych přišla o všechnu dobrou energii. A nepomáhalo ani, když jsem spala dlouho. Nikdy dříve jsem problémy neměla. Lehla jsem a spala tvrdě do rána. Před třemi měsíci se příteli při usínání rozsvítil telefon, který byl od nás zhruba dva metry.Nepřišla mu sms ani mu nikdo netelefonoval. Přítel telefon odpojil z nabíječky a zhasl. Od té doby se to stává téměř pravidlem, mobil se mu rozsvítí vždy ve stejnou dobu – kolem druhé ráno.

Stín nade mnou

Před měsícem jsem se v noci probudila a šla na toaletu.Měla jsem opět ten nepříjemný pocit, že v ložnici někdo je. Vrátila jsem se a snažila se usnout. Moje smysly by\ly ale napjaté k prasknutí, intuice mi říkala, že jsem v nebezpečí. Nakonec jsem ale přece jen usnula.Ráno mi přítel při snídani řekl, že se v noci probudil a myslel si, že sedím na posteli. Vzápětí ale zjistil, že ležím a spím. Nade mnou ale byla nějaká hustá mlha. Přitiskl se rychle ke mně, a jakmile podruhé otevřel oči, bylo to pryč.

Hledám pomoc

Poslední dobou se ráno probouzím neskutečně unavená i u sebe doma. Jakmile přítel zjistil, že se bojím, začal najednou tvrdit, že se mu to nejspíš zdálo a nebo viděl obrys kytary, která mu visí na dveřích.Já osobně si myslím, že když už jednou řekl, že to najednou zmizelo, obrys kytary to být nemohl. Snaží se mě jen uklidnit. Cítím, jak mi ubývá síla. Před několika dny mě úplně odrovnala jedna moje známá. Vrátila se z Bali, kam se lítá pročišťovat a nabíjet energií.Když jsme se potkaly, úplně se zhrozila. Prý jsem ztratila zářivou barvu své aury, jako by mě něco vysávalo. Úplně mě to zlomilo, celá jsem se roztřásla a svěřila se jí. Snaží se mě nyní každý den dobíjet a hledáme společně někoho, kdo by přítelův dům prozkoumal a pomohl.Ona si ale myslí, že se to už nalepilo přímo na mě a jen tak se toho nezbavím.

Táňa (37), Brno .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden