Radikální očista organismu!

Breussova metoda patří mezi způsoby radikální očisty těla. Často bývá označována jako alternativní způsob léčby rakoviny, i když k tomuto účelu vytvořena nebyla. Vězte, že Breussovou metodou je nazývána i jistá masáž, ale my vás seznámíme s dietou.

Pouze pro odhodlané

Při Breussově očistě musíte celých 40 dní pít pouze zeleninové šťávy a bylinné čaje. Pevná strava není povolena. Protože taková dieta představuje pro tělo velkou zátěž, je nutné se vyvarovat fyzické námahy, kromě lehkých procházek. Ještě před zahájením očistného procesu je nutné přibližně týden postupně omezovat množství přijímané potravy, aby přechod nebyl tak prudký.

Hubnutí není cílem

Přestože při očistě dojde k dramatickému úbytku váhy, neberte ji jako prostředek k hubnutí. Shozená kila totiž rychle naberete zpět. Navíc u psychicky labilnějších jedinců hrozí, že by je výrazné omezení stravy mohlo dovést k mentální anorexii. Je-li váš cíl co nejlépe očistit tělo, pak může být tou správnou cestou.

Poraďte se

Do očisty Breussovou metodou se nepouštějte bez konzultace se svým lékařem. Jestliže vám očistu schválí, domluvte se nejméně na jedné kontrole v průběhu očisty a kontrole po jejím skončení. Jestliže vám tuto dietu nedoporučí, zkuste zkombinovat zdravý jídelníček se zeleninovými šťávami a bylinkovými čaji.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden