Triky pro krásu, které šetří čas

Se zplihlými vlasy bez objemu se potýká mnoho žen. Vyzkoušejte techniku zvanou pinappling (název pochází z anglického výrazu pineapple – ananas). Večer si vlasy umyjte, vysušte ručníkem a vyčešte směrem vzhůru.

Pak vezměte hedvábný šátek a uvažte si ho co nejníž kolem hlavy. Díky tomu budete mít ráno mnohem nadýchanější účes.

Použijte na noc suchý šampon

Cenné ranní minuty ušetříte i tak, že těsně předtím, než půjdete spát, nanesete do vlasů suchý šampon.

Jak se budete v noci převalovat, pronikne prášek ke všem vlasovým kořínkům a pohltí veškerou mastnotu. Ráno stačí vlasy rozčesat a upravit, jak potřebujete, aniž byste se musela zdržovat mytím a fénováním.

Zkuste obklady a masáž

Máte pytle pod očima? Na to skvěle zabírají chladné obklady, nebo oční krém, který dáte na 5 minut do ledničky a potom ho jemně vklepete prsty do pokožk y kolem očí. Dobře poslouží i vychlazené sáčky čaje.

Zvolte líčení v jemných barvách

Jestli je vaše pokožka unavená a vysušená, neměla byste to přehánět s make-upem. Místo toho použijte tónovací krém nebo minerální prášek, kterým snadno vykouzlíte přirozený vzhled.

Můžete přidat i trochu rozjasňovacího korektoru. Trápí vás oteklé a červené oči? Použijte béžové oční linky a řasenku naneste pouze na horní řasy. Vyvarujte se červených, růžových, fialových nebo hnědých stínů, které by podrážděné oči ještě zvýraznily.

.

.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama