Udělejte si řasy snů z tepla vašeho domova

Uvažujete, že byste zašla do nějakého kosmetického salonu a nechala si nalepit na oční víčka umělé řasy? Je to sice jeden z mnoha způsobů, ale daleko lepší a levnější je, když vrátíte krásu vašim vlastním řasám. Jak tedy na to?

Husté a zároveň skvěle prodloužené

Jednou z možností jsou vyživující séra, která vám řasy nejen zahustí, ale také soustavně podporují jejich růst. Jenže jsou většinou příliš drahá a ne vždy je seženete. Vyrobte si proto doma svou vlastní speciální masku na poškozené řasy.

Co na to budete potřebovat? Dvě kapky vitamínu E, čajovou lžičku ricinového oleje, půl lžičky kokosového oleje a kapku tolik oblíbeného esenciálního oleje. Všechny ingredience seženete v lékárnách a drogeriích.

Zavřeli váš kosmetický salón? Nezoufejte a pomozte si sama!

Vyrobte si vlastní sérum

Není na tom nic složitého. Všechny připravené ingredience smíchejte dohromady, aby vám vznikla jednolitá hustá hmota. Tu pak opatrně přesuňte do menší umělohmotné lahvičky. Dávejte přitom pozor, abyste přišla o co nejmenší množství a neumazala sérem všechno okolo.

Na řasy poté sérum nanášejte pomocí vatových tyčinek na čištění uší. Nikdy by se nemělo dostat přímo do oka, ale spíš podél řasových kořínků. Navíc sérum můžete použít také na vaše obočí.

V takovém případě ho nanášejte po celé jeho délce menším připraveným kartáčkem. Zkuste například ten od řasenky. Předem ho ale dostatečně umyjte, aby na něm nezůstaly zbytky barvy.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden