Zlepšete své držení těla

Snažte se držet ramena zatažená dozadu, bradu rovně a držte tuto pozici vědomě alespoň pět minut několikrát denně. Může se to zdát nepřirozené, ale když takto budete cvičit pravidelně, brzy se vaše držení těla zlepší.

Pokud se naučíte chodit se vzpřímenou hlavou, působíte sebejistěji a také se tak cítíte, což ovlivní vaši náladu a pocit. Pokud máte ztuhlá ramena, nebo vás bolí, a cítíte tlak, pak nejspíš trpíte ztuhlým krkem. Musíte mít při svém cvičení trpělivost. Upravit špatné držení těla trvá nějaký čas, obzvláště pokud se špatným držením těla žijete již dlouho. Snažte se být uvolnění. Naučte se odlišit bolesti zad od vyčerpání svalů, únavy z cvičení a snahy po správném držení těla.

Buďte trpěliví

Může trvat týdny, než posílíte svaly, aby byly schopné držet vaše tělo správně. Je to tvrdá práce. Bude ale nakonec stát za to. Sportování také velmi ovlivní vaše držení těla. Pomoci vám může ve správném držení těla také speciální triko, které podporuje správné držení těla. Existují taková speciální trika, která posilují zádové svaly a zajišťují, že máte ramena zatažená i během dne. Někteří lidé se již narodí s vadami chodidla, které způsobují špatné držení těla. I to se dá cvičením zlepšit. V každém případě si dávejte pozor na svou hlavu. Aby byla ve správné poloze. Jak to poznáte? Podívejte se přímo před sebe, neměli byste vůbec pohnout očima..

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama