Žraločí maso je skvělá ochrana proti nemocím

Přežili dobu ledovou, vyhynutí dinosaurů a další přírodní katastrofy. K tomu jim pomohl jejich skvělý imunitní systém. Je to nejzdravější maso, které podporuje dlouhověkost.

Žraločí maso a zejména žraločí chrupavka nás činí více odolnými.Díky vlastnostem některých proteinů v žraločí chrupavce, které zamezují tvorbě nových krevních cév, je dlouhodobé používaní dobré zejména jako prevence proti rakovině. Žraločí chrupavka se prodává jako přípravek na posílení imunity, obsahuje kloubní výživu, je to přípravek nejen na rakovinu, ale také na artrózu, na kosti, je vhodný pro ženy, které ohrožuje úbytek kostní hmoty v době menopauzy.Žraločí chrupavka může výrazně pomoci lidem, kteří trpí artritidou. Vzhledem k tomu, že žraločí chrupavka obsahuje vápník a další minerály, znamená to, že zvyšuje množství těchto látek v těle. Díky schopnosti zamezit přísun živin k nádoru se používá k alternativní léčbě rakoviny. Zablokovává přísun živin a kyslíků k nádoru, a tak zabraňuje jejich růstu.

Patří mezi všeléky?

Žralok nemá klasickou kostru z kostí, ale má ji chrupavčitou. Dokáže chránit lidský organizmus před vývojem nádorových onemocnění.Používá se k prevenci a léčbě těchto onemocnění a při artritidách. Látky chrupavky působí také proti rozvoji lupénky a ukázalo se, že působí též proti bolesti. Při podání ústy se u žraločí chrupavky někdy objevuje velmi nepříjemná pachuť v ústní dutině, nutkání ke zvracení, zácpa, slabost a vyčerpání.Mohou se také objevit příznaky podobné žloutence, zvýšená teplota, zažloutlost očí, žluté zbarvení tkání. Přípravky ze žraločí chrupavky se podávají ústy a to buď ve formě usušené mleté chrupavky, anebo formou speciálního, ve vodě rozpustného výtažku.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden