Co jí překazilo dovolenou?

Atraktivní herečka Malvína Pachlová (29) se letos k moři nejspíš nepodívá. A nemůže za to pouze současná situace s ohledem na pandemii koronaviru.

Hvězda seriálu Ulice přiznala, že cesta do zahraničí by znamenala spoustu komplikací. „Musela bych informovat Novu a po návratu se nechat testovat,“ popsala, co by to obnášelo.

Také vás může zajímat ...
Někdy se zdá, jako by se chtěla odstěhovat k moři

Už se tak pomalu smířila, že se k moři podívá až v příštím roce, i když doufala, že se k němu podívá i letos. „Moře ke mně nějak patří,“ říká herečka, která si nejvíc zamilovala Španělsko. Dalším důvodem, proč dovolenou odložila, jsou také finance.

I ona totiž koronaviru přišla o práci a ačkoli se alespoň věnovala dabingu, rozhodně to nebylo ani zdaleka ono. Asi i proto se drží své role v Ulici zuby nehty.

Ví moc dobře, že podobně atraktivní příjem jinde jen těžko sežene. A možná nebýt nekonečného seriálu, tak by zlé koronavirové časy měly na její finanční situaci ještě větší dopad.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...