Co ji teď nejvíc trápí?

Má problém s dcerou? Dana Batulková (61) se podle kamarádek a kolegyň ocitla v životní krizi. Všichni její blízcí ji totiž opouštějí. Její syn Jakub Prachař (36), poté co si našel novou známost, už se prý s maminkou skoro nevidí, protože na ni nemá čas, a její milovaná dcera Mariana (25) na ni poslední dobou také pozapomíná.

Údajně randí ostošest, a když zrovna nenavazuje nové známosti, raději vyhledává společnost přátel než vlastní rodiny. A to si ještě před pár měsíci byly velmi blízké. Prý za to mohou její kamarádky a kamarádi, kteří se jí smáli, že s matkou tráví víc času než s nimi a že bez ní nedá ani ránu.

Také vás může zajímat ...

Všichni se na ni vykašlali?

Herečka si posteskla, že už k ničemu není. Ani svou vnučku Miu (2) si teď skoro vůbec neužívá, protože si ji její snacha Agáta (34) bere vždy s sebou do Izraele, kde je poslední měsíce častěji než doma.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...