Co manželství doopravdy drží při životě?

Mnoho zamilovaných mladých dívek dodnes nepřeneslo přes srdce, že se jejich idol Vojtěch Dyk (34) rozhodl žít po boku herečky Táni Vi l h e l m o – vé (41). Ba co víc, dokonce si ji v minulém roce vzal za manželku.

Jenže ačkoli by se mohlo zdát, že k sobě musí chovat opravdu hluboké city a být do sebe stále zamilovaní, opak má být pravdou. Doma jim to příliš nefunguje Zlí jazykové tvrdí, že v soukromí jsou k sobě hodně chladní a dokonce někdy působí spíš jako dva cizí lidé než jako dvojice, kterou pojí nejenom svazek manželský, ale především syn Alois (7), kterého společně přivedli na svět.

Také vás může zajímat ...

Vztah mají prý držet při životě společné výlety do společnosti mezi ostatní celebrity. Oba si totiž údajně umí „vyhodit z kopýtka“, a když se k tomu přidá nějaké to dobré pití, dokáží se oba proměnit ve dvojici, které by její lásku a vášeň věřil snad každý na světě.

Ostatně i nedávno se na jedné z takových akcí od sebe prý nehnuli ani na krok a působili jako páreček zamilovaných puberťáků, který má neustálou potřebu se k sobě lísat. Jenže opravdu jen tohle stačí k tomu, aby byli maximálně spokojení i ve společné domácnosti? Skutečně jim to takhle může vydržet ještě mnoho let, jak by zajisté oba v koutku duše chtěli?

Krize visí ve vzduchu Zatím to vypadá, že ano, nicméně to se může hodně rychle změnit.

Ostatně, jelikož Táňa stále sní o tom, že by přivedla na svět své čtvrté dítě, ve finále je právě to může rozdělit. Kdyby ji totiž čekalo těhotenství a potom následné mateřství, jen těžko by se společně s Vojtou dostali na společenské akce a mohli se oddávat vzájemným polibkům.

Naopak by se museli rychle naučit žít i bez toho. Kdo z nich je proti dalším dětem? To by pro ně možná mohlo být složitější, než se na první pohled zdá. A možná to i sám muzikant cítí, jelikož se proslýchá, že právě on má být tím, který se do rozšíření rodiny zrovna dvakrát nehrne. Že by si snad uvědomil, že by byť jen dočasný stereotyp mohl způsobit, že jejich manželství přestane fungovat?

Třeba to tak opravdu je a není divu, že usilovně pracuje na své kariéře, která má být ostatně tou hlavní „výmluvou“, proč se práce na miminku neustále odkládá.

Ve finále jim to ale klidně může vztah zachránit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...