Co má s mladším kolegou ze seriálu?

Z návratu Němce do Modrého kódu je štěstím bez sebe.

Konečně je zpátky. Sympatický herec Marek Němec (39) se vrátil do seriálu z nemocničního prostředí, ve kterém dlouhodobě září Sabina Laurinová (48). Proč právě ona má z jeho návratu takovou radost?

Také vás může zajímat ...

Dlouhodobě nezadaná herečka ze seriálu Sestřičky Modrý kód Sabina Laurinová (48) je štěstím bez sebe. Znovu totiž bude natáčí po boku svého oblíbeného kolegy Marka Němce (39).

Ten se po nějaké době vrátil do seriálu Modrý kód, který se během jeho nepřítomnosti přejmenoval na Sestřičky Modrý kód. „Je pravda, že nosná linka a návrat Marka Němce mě přesvědčily o setrvání v seriálu,“ netají se Sabina tím, že právě Marek je tím důvodem, proč v tomto projektu zůstává a nezkusila jiný.

„S Markem jsme si coby herečtí partneři velmi rozuměli a s jeho odchodem ze seriálu mi odešel kamarád. Tenkrát jsem mu z legrace řekla, že tu na něj počkám. A dodržela jsem to,“ nemůže si spolupráci s ním vynachválit.

Co na jeho návrat asi říká manželka Johana?

Má svou rodinu

Až se tak trochu zdá, že jim to musí společně ladit i mimo kamery. Že by si snad dělala Sabina na ženatého Marka zálusk? To rozhodně nelze vyloučit. O Sabině se dlouhodobě traduje, že cílí na výrazně mladší muže.

Oproti Markovi je sice starší „pouze“ o devět let, ale možná jí to v tomto případě nevadí. Už horší je to, že kromě manželky Johany má také dvě děti a společně působí jako spokojená rodina.

Bude jí dávat najevo, že u něj má šanci?

Mohlo by tak vyústit ve velký problém, kdyby třeba začal Marek se Sabinou flirtovat a nebo jí začal dávat jakékoliv plané naděje na něco víc. Ačkoli je jejich vztah momentálně spíš na přátelské bázi, nemusí tomu být napořád.

A pokud by se Sabina, která prý dlouho nikoho neměla, zamilovala, už aby možná to, že je Marek ženatý, jako takovou překážku neviděla. A bude tak zajímavé sledovat, jak se to mezi nimi bude v blízké budoucnosti vyvíjet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama