Co mu syn stále vyčítá?

Ze začátku se mu to zdálo jako fajn příležitost, ale teď toho má litovat. Herec DAVID KRAUS (40) už patnáct let hraje se svou kapelou v pořadu Show Jana Krause, kterou uvádí jeho otec JAN KRAUS (66).

Potřeboval se zviditelnit. Herec a syn moderátora Jana Krause (66) David (40) to chtěl se svou kapelou dotáhnout daleko. Jeho snem bylo koncertovat, hrát na festivalech, na velkých pódiích. Zkrátka si chtěl užívat veškerou slávu, která se mu nabízela.

Také vás může zajímat ...

Když před patnácti lety jeho otec začal moderovat pořad Show Jana Krause, zdálo se mu to jako dobrá příležitost, jak svou kapelu dostat do povědomí diváků, a tak na nabídku kývl.

Nemělo jít o protekci

Dodnes si možná hodně lidí myslí, že Kraus do pořadu svého syna protlačil, ale pravda má být jinde. „Nebylo to tak, že táta za mnou přišel s tím, jestli bych mu nezpíval v pořadu,“ prozradil syn slavného herce a moderátora.

Oslovit ho měla televize a on se ohledně nabídky s otcem radil. Táta ho měl spíše tlačit do toho, aby to vzal. Chtěl trávit se synem víc času a tohle pro něj byla ideální příležitost, jak toho docílit. David je ale teď na otce údajně naštvaný, protože mu v podstatě jiné možnosti zamítl.

V pořadu už trčí tolik let a Kraus starší údajně jinou kapelu nechce, na Davida je tam zvyklý jak on, tak i ostatní členové štábu. Jan si ale možná neuvědomuje, že tím synovi brání v rozletu.

Dívají se na něj skrz prsty

David už má se svou kapelou takzvanou nálepku. Producenti a pořadatelé festivalů se na ně mají dívat skrz prsty, protože je berou spíš jako komedianty a baviče než jako kapelu, která dělá skutečnou hudbu. „Stala se z nás zábavová kapela. Stal jsem se podivínem a svět festivalů se ode mě odvrátil,“ svěřil se smutně David.

Hádky nemají konce

Nejraději by z pořadu odešel a šel si za svým snem, ale moc dobře ví, že momentálně jsou jeho naděje mizivé. Mrzí ho, že v minulosti nebyl chytřejší a nechal se zlákat jen kvůli otci. Ten mu má naopak vyčítat, jak je nevděčný a neváží si toho. Ti dva se údajně nemohou vystát a všichni kolem nich doufají, že jejich neustálé hádky brzy ustanou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...