Dáda ho drží v pasti pomocí své vařečky!

Jak dlouho ještě vydrží Lucie Gelemová (37) čekat, až se konečně její bohatý a slavný milenec Felix Slováček rozhoupe, požádá o rozvod, nějak se vyrovná s manželkou a vezme si ji, mladou a cílevědomou?

Bylo to během uplynulých let jako na houpačce. Jednou prohlásí herečka Dagmar Patrasová (64), že se rozvede, pak totéž naznačí, třeba slovy, že už to dál nejde, její manžel, slavný saxofonista. Reakce toho druhého z manželské dvojice je potom buď odmítavá, nebo žádná. A zase je ticho po pěšině. Gelemová zatne zuby a jede se dál.

Také vás může zajímat ...

Sliby chyby

Těžko říct, co si výtvarnice mohla myslet o prohlášení Patrasové, že Felix jí slíbil rekonstrukci vily. Že si o tom ovšem něco myslela, naznačuje fakt, že hudebník vzal prý svá slova zpátky. Oba z věkově nesourodého páru si jistě uvědomují, že Patrasová zkrátka z vily na Vinohradech za nic na světě neodejde, takže by možná měli naopak po vzoru otrlých restituentů činžáků z devadesátých let obtížnou obyvatelku vyštípat vytvořením nesnesitelných podmínek… To by už ovšem mohl v dnešní době Slováček narazit.

Dostane ho na dobrý gábl!

Patrasová je bojovnice klasické české školy. Ví, kde má Felix slabé místo. Vaří mu! Vždyť na to ho kdysi u sebe doma dostala… „On přinese suroviny, ze kterých mu uvařím. Naposledy to bylo maso na hovězí polévku, která byla fantastická a silná.

Moc si moji kuchyni pochvaluje,“ posílá vzkaz sokyni, jejíž postava dává spíše tušit zeleninu, cereálie nebo sušenou syrovátku a nízkotučný jogurt…

Na to Felixe kupodivu moc neužije. Je dost dobře možné, že s plným břichem výživné stravy pištec své manželce naslibuje hory doly, než si na domácím kavalci spokojeně zdřímne. „Chodí ke mně každý den, vycházíme spolu skvěle,“ šveholí princezna Xenie a zálibně přeleští svůj kouzelný prsten.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama