Dáda vrací úder! Pořídí si s milencem dům?

Nepozvání na narozeniny byla poslední kapka! Odejde do Itálie?

Touží víc po milenci, nebo stále po manželovi?

Vypadá to, že herečka a dětská písničkářka Dáda Patrasová (62) už definitivně rezignovala na život v Česku a hlavně na život v blízkosti svého manžela, saxofonisty Felixe Slováčka (75). Ten neměl ani tolik slušnosti, aby ji pozval na oslavu svých polokulatých narozenin.

Není tak divu, že začala Dáda koketovat s myšlenkou odstěhovat se nastálo do Itálie. A co víc! Pořídit si tam se svým přítelem Vitem (48) rodinnou vilku přímo v romantické metropoli Itálie, Římě. Proč se ale neodstěhuje do jeho rodné Kalábrie?

Také vás může zajímat ...

„Kalábrie, kde Vito žije a kde má svou cestovní kancelář, je krásná, ale podle mě se hodí spíše na dovolenou,“ nechala se slyšet Dáda.

Nedávno to přitom ještě vypadalo, že se italský elegán o svou známou přítelkyni moc nezajímá a stěží za ní přijede na návštěvu do Čech. Zkouší Dáda poslední pokus o šťastný život, nebo se jen snaží svému stále ještě manželovi a jeho milence Lucii Gelemové (35) uštědřit další lekci? To ví jen ona.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...