Dal jí kopačky kvůli starší ženě

Nic nenasvědčovalo tomu, že by jejich vztah měl skončit. Herečka MARKÉTA DĚRGELOVÁ (33), která září v seriálu Ordinace v růžové zahradě, randila před lety se zpěvákem VOJTĚCHEM DYKEM (35).

Znali se už od puberty. Herečka Markéta Děrgelová (33), která se momentálně objevuje v seriálu Ordinace v růžové zahradě, se seznámila se zpěvákem Vojtou Dykem (35) v amatérském Divadle Radar.

Také vás může zajímat ...

Pak oba začali studovat DAMU a tam spolu údajně taky začali randit. Byli spolu šťastní, každému se dařilo v jejich oboru a dokázali se z toho společně radovat. I když byla tehdy Markéta ještě velmi mladá, přála si mít s Dykem dítě.

Muzikant se jí to ale údajně snažil rozmluvit. Podle něj měla být na miminko ještě moc mladá. Pak se ale ukázalo, že pravý důvod byl úplně jiný.

Scházel se s jinou

Vojtovi nejspíš v dlouholetém vztahu začalo něco chybět. Zatímco Markéta toužila po založení rodiny, Dyk se začal pravidelně stýkat s herečkou Táňou Vilhelmovou (42). Po nějakém čase mu došlo, že ona je tou ženou, se kterou chce strávit zbytek života.

Dal tedy Markétě po sedmi letech vztahu kopačky. Děrgelová dlouho nechápala, proč se to stalo. Pak se k ní ale dostalo, že měl její přítel za milenku Vilhelmovou, a to ji doslova šokovalo.

Nenapadlo ji ani v nejhorším snu, že by v tom mohla být jiná žena. Nicméně přála Vojtovi i Táně hodně štěstí, nechtěla vůči nim cítit zášť. Markéta je nyní šťastně vdaná za herce Patrika Děrgela (31) a mají syna Vavřince (2).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...