Dala manželovi kruté ultimátum?

Manžel si z ní udělal sluhu a Tereze Kostkové (43) to údajně začíná dost vadit. Jakub Nvota (42) je na ní totiž závislý a bez ní není schopný téměř ničeho. Jak nedávno prozradil, nemá řidičský průkaz, a tak ho musí Tereza všude vozit.

Doma zastává všechnu práci

Také vás může zajímat ...

V létě dokonce absolvovali delší dovolenou karavanem a celou ji odřídila právě herečka. Nvotu prý ale podle kamarádů rozhodně nevozí jenom na dovolené. Kdykoli si řekne, odveze ho, kam potřebuje, i tady po Česku. Kolegové i přátelé si je kvůli tomu také všichni dobírají.

Smějí se mu

Ze své ženy si podle nich udělal sluhu, který je vycvičený na zavolanou ihned dovézt a přivézt. Ale s tím je nejspíš konec. Kostková řekla dost a dala prý svému manželovi ultimátum.Buď se začne chovat jako chlap, anebo, jak tvrdí jejich přátelé, půjdou od sebe. Tereza totiž kvůli tomu nemá vůbec čas na vlastní život. Stačí, že se musí starat o svého syna, natož aby se ještě starala o muže.

Ten ale k sobě někoho pečujícího potřebuje.

Prý to podle kolegů vypadá, že se se svatbou unáhlili.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...