Další nekončící stres!

Už měsíce se řeší její rozvod s hokejistou Tomášem Plekancem (36), nyní ale zpěvačka Lucie Vondráčková (38) zažila další stresující událost. Neznámý člověk se zmocnil jejího profilu na sociální síti Instagram, kde má zpěvačka 30 tisíc věrných fanoušků a obdivovatelů a ona tak s nimi nemohla komunikovat a přidávat nové příspěvky.

„Tak to vypadá, že můj Instagram je zakletý. Prostě zmizel, dám vám vědět, kdy a kde, ale zřejmě zas budu muset začít na čisté louce. Znovu,“ řekla Vondráčková, která se s podobným problémem setkala již několikrát.

Také vás může zajímat ...

Potřebuje vydělávat K jejímu štěstí se však celá kauza vyřešila, a s navrácením profilu jí pomohli známí. Celou dobu ovšem měla pořádně „nahnáno“. V poslední době si i tak prochází složitým obdobím, a kdyby ještě přišla o sociální sítě, zmizel by jí také velmi důležitý zdroj příjmů.

Nejenže přes ně může nalákat velký počet fanoušků na své koncerty, také propagací různých firem si něco přivydělá. A nyní to potřebuje více než kdy jindy. Právníci rozhodně nejsou zadarmo a pomalu ale jistě se z ní stává matka samoživitelka, která je zvyklá na luxusní život.

Zůstala by na vše sama Pokud se však stane, že se jí do jejich fanouškovských stránek opět někdo nabourá, může ji to poškodit také psychicky. V období rozvodu potřebuje co nejvíce podpory, což zpěvačce mohou zajistit právě nejvěrnější obdivovatelé.

Ze všech stran si vyslýchá spíše kritiku, a proto Vondráčkovou jistě potěší každé vlídné slovo. Jedna z fanynek pod její fotografií spekulovala o tom, že mohl profil odcizit právě Plekanec.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...