Dana Batulková: Pere se jak starý boxer! Není to nebezpečné?

Osmnáct jí není, přesto se pouští do riskantních podniků. Hvězda Slunečné Dana Batulková představuje ve Slunečné Lídu, které se bojí celá vesnice.

Postava agresivní bohaté ženy byla pro křehkou blondýnku protiúkolem, neboť Dana je povahy mírné. Nevadí jí, že hraje prchlivou Lídu. Herci si naopak pochvalují, že záporné role se hrají nejlépe. Kámen úrazu tkví v tom, že Batulkové postava je bez nadsázky krvelačná a vyhledává nejen spory, ale i rvačky.

Také vás může zajímat ...

Poprala se třeba s nenáviděnou Týnou Popelkovou ze statku, kterou hraje Eva Burešová (27), neboť se domnívala, že právě ona udala její rodinu celníkům kvůli nesrovnalostem v lihovaru. Scénář Batulkové velel vpadnout do hospody, kde pracuje Týna, a fyzicky ji napadnout. „Máme naštěstí vždycky po ruce kaskadéra.

Ladislav Lahoda nám poradí, jak si počínat, aby to vypadalo věrohodně, a zároveň se ani jedné z nás nic nestalo,“ říká Dana. „Dvakrát, třikrát si to zkusíme nanečisto, teprve pak točíme.“ Při zkoušení padala na měkkou žíněnku, ovšem při ostrých záběrech chuděra skončila na tvrdé zemi pod výčepním pultem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...