Daniel Hůlka: Konečně bude otec

Čekal na dítě skoro 10 let!

Co když to nebude kluk? To maminku nepotěší

Gratulovat si může DANIEL HŮLKA (49). Rok před svými padesátými narozeninami se konečně dočká vytouženého potomka! Jeho o dvacet tři let mladší přítelkyně BÁRA (26) totiž čeká miminko! A je už ve čtvrtém měsíci!

Čekají kluka, nebo holčičku?

Největší radost z toho bude ale jistě mít Hůlkova maminka, která se nedávno nechala slyšet, že by už chtěla vnouče. „Po dítěti jsem toužil a říkal jsem si, že musí přijít na svět do mé čtyřicítky. Devět let jsem si ještě počkal a teď je to ohromný pocit štěstí. Jsem vážně hrozně šťastný,“ nechal se slyšet zpěvák.

Prý je mu úplně jedno, jestli to bude kluk nebo holka, bude vděčný za obojí, hlavně aby se dítko narodilo zdravé. Dobře ale ví, že jeho maminka touží po chlapci, pokračovateli rodu Hůlků. Takže jestli to bude holčička, bude se muset zpěvak rychle snažit o další miminko.

Také vás může zajímat ...

A doufat, že tentokrát to vyjde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...