Dara přišla o nos. Rytmus o vůz!

Zpěvačka slovenského původu Dara Rolins (45) je známá mnoha úpravami obličeje, ani to nepřeženeme, když řekneme, že se ruce a skalpely plastických chirurgů nad jejím exkluzivním tělem prakticky nezastavily.

Zdá se ale, že ji postihl stejný syndrom jako kdysi Michaela Jacksona (+50) – kvůli mnoha zásahům se jí deformuje nos. Objevují se na něm podivné prohlubně a skoro to vypadá, že se bortí. Dara první plastiku nosu prodělala už ve třiceti, a nebyla poslední.

Také vás může zajímat ...

Spekuluje se, jestli se u známé milovnice večírků snad neprojevily i možné následky šňupání bílého prášku, který, jak známo, také likviduje nosní přepážku. Zcela jiné zborcení ovšem nastalo u jejího bývalého přítele Rytmuse (41), od kterého si jeho snoubenka Jasmína Alagič (29) půjčila milovaný vůz Bentley a při parkování mu zcela sešrotovala předek.

Jo, když se daří, tak se daří.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama