Dara Rolins: Chce se vůbec stát znovu matkou?

Nedávno se nechala slyšet, že ona má Lauru, s níž si vystačí. Další dítě by tak brala pouze kvůli Patrikovi.

Na první pohled to vypadá, že se DARA ROLINS (44) snaží spolu se svým partnerem PATRIKEM VRBOVSKÝM (39) o potomka. Je to ale pravda? Z kuloárů se totiž čím dál častěji ozývají pochybnosti, zda zpěvačka po dítěti vůbec touží!

Kolem slavného páru a jeho plánování rodičovství je stále mnoho otázek. Už v roce 2014 se nechali slyšet, že se dlouhé dva roky pokoušejí o dítě. „Pravda je, že se o něj snažíme zatím přirozenou cestou a stále ještě to necháváme osudu,“ prozradila Rolins. Tehdy dokonce tvrdila, že pokud by se jí nepodařilo klasicky otěhotnět, nemá problém podstoupit umělé oplodnění.

„Znám spoustu párů, které umělé oplodnění podstoupily, a povedlo se jim díky tomu mít nádherné zdravé děťátko,“ nebojí se zpěvačka mluvit i o tak citlivém tématu jakým umělé početí je. Zvláštní však bylo, že se Rolins rozpovídala dokonce i na téma náhradní matky. Tuto cestu nevylučovala v případě, že by nebyla jiná možnost.

Podle našich informací, ale zpěvačka stále žádné umělé oplodnění nepodstoupila, a to i přesto, že letos to bude pět let, co se o dítě údajně pokoušejí.

Také vás může zajímat ...

Kdyby o něj tolik stála, vypadalo by to asi jinak.

Rytmus prý po dítěti velmi touží a mrzí ho, že se ho stále ještě nedočkal.
Rytmus prý po dítěti velmi touží a mrzí ho, že se ho stále ještě nedočkal.

Tvrdila, že potřebuje klid

O rok později zpěvačka tvrdila, že se nechala inspirovat východními filozofiemi a že pročítá knihy o smyslu života. Důvod byl prostý. Rolins prý potřebovala své tělo osvobodit od stresu a negativních energií, aby se jí podařilo otěhotnět. Začala proto více odpočívat, relaxovat a jezdit pravidelně na dovolenou. Kýžený výsledek však její očištěná mysl nepřinesla.

Moudré knihy jí k otěhotnění překvapivě nepomohly.

Jsou oba zdraví

„Doktoři jsou s námi nesmírně spokojení, mohli by nás vystřelit na Měsíc jako dva vzorky těch nejzdravějších lidí z planety,“ dmula se pýchou Dara. Tak jak je možné, že téměř pět let nemůže přijít do jiného stavu? Není to spíš tak, že se jí už nechce měnit životní styl a soužití s jedináčkem jí zcela vyhovuje?

Když se doma začnou o dítěti bavit, její dcera LAURA (8) řekne: „Máte mě!“ a tím smete jakoukoli další debatu o miminku ze stolu. Podle některých lidí z blízkosti Dary, jí tato situace náramně vyhovuje.

O další dítě prý až tolik nestojí

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...