David Gránský: Začíná mu sláva stoupat do hlavy?

Nemalou dávku talentu a přirozený šarm nelze mladému herci a zpěvákovi Davidu Gránskému (25) upřít. Ostatně o jeho přednostech se mohli před časem diváci sami přesvědčit v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas.

Mladý talent, který hraje v současné době třeba v seriálu Ohnivé kuře, se prezentuje tak, že by se pro své fanoušky bez váhání rozdal. Pravda je ale zřejmě někde docela jinde. Gránský se svěřil, že občas je to s jeho příznivci peklo.

V televizní show předvedl, co v něm je.
V televizní show předvedl, co v něm je.

Nedají mu prý pokoj a pro fotografii jsou schopni téměř čehokoli.„ Nechci fanoušky odmítat, ale občas jsou ty podmínky vážně děsivé,“ vysvětluje. David si asi neuvědomuje, že bez fanoušků by nebyl, kde je a měl by se jim věnovat, i když se mu zrovna nechce.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...