David Matásek: Trápí ho velmi nepříjemná nemoc

V seriálu Polda je velmi populární.

Herec David Matásek (55) už dávno nevypadá jako Kendy ze série o básnících. Byl třikrát ženatý, zplodil čtyři děti. Jeho nejslavnější role o něm vytvořila zcela mylnou představu. Prý rozhodně není suverén jako Kendy, naopak prý má problémy se sebeprezentací a je téměř plachý.

Trpí neurózou

Také vás může zajímat ...

Život mu také komplikuje neuróza, zvaná obsedantně kompulzivní porucha. Jde o vtíravé myšlenky, které způsobují neklid a tíseň. Herec musí všude být s předstihem a než se do čehokoliv pustí, musí si odbýt některý ze svých rituálů.

Někdy si dá čaj, otevře knihu, jindy se schová do ústraní. Když dorazí do divadla na poslední chvíli a nemá na rituál čas, je zle, protože ho zachvátí silná nervozita. Matásek si povzdechl, že jako komisař Bříza v seriálu Polda se stává idolem svých vrstevnic. Zvláštní by bylo, kdyby po něm šílely puberťačky…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama