David Švehlík: Myslí na bývalou?

Herec David Švehlík (46) je sice ženatý s učitelkou Vendulou, kterou si vzal před třemi lety, ale prý se neumí odpoutat od vlivu své bývalé manželka Jitky Schneiderové (46). Stále se spolu vídají a není to prý jen proto, že spolu mají společnou dceru Annu Sofii (12).Není divu, Jitka byla jeho velká první láska.

Chtěl žít v celibátu

Také vás může zajímat ...

Sympatický herec má velmi blízko k duchovnu. Hned po maturitě začal navštěvovat Luteránskou univerzitu v Římě rozhodnutý stát se knězem.

Pak se v něm něco zlomilo a vzal si právě Schneiderovou. I když jsou už nějaký čas rozvedení, Švehlíka údajně stále bolí, že ho opustila kvůli podnikateli Davidu Císařovi (45). Jeho současná manželka je podle některých jen záplata na zlomené srdce a David stále čeká, až Jitka dostane rozum a vrátí se k němu. To se ale zřejmě nestane.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama