Divadlo Dagmar Havlovou rozmazluje

Má nadstandarní podmínky

Dagmar Havlová.

Herečka a bývalá první dáma DAGMAR HAVLOVÁ (63) má už řadu let stálé angažmá v Divadle na Vinohradech, kde si ji vedení pěkně hýčká.

Podle některých kolegů má prý výsadní postavení a každý rok dostává ty nejlepší role, které si ve většině případech může sama vybrat. „O tom si ostatní mohou nechat jen zdát,“ potvrzuje zdroj z divadla. Letos se navíc stala tváří oslav, které se konají ke 110. výročí založení Divadla na Vinohradech. Podle ostatních je to pořádná pocta.

Na druhou stranu se nemůžeme divit.

Vybírá si

Také vás může zajímat ...

Dagmar je nejen skvělá a vážená herečka, ale její jméno přiláká na každé představení řadu návštěvníků. V divadle jsou ale samozřejmě i další herecká esa, a tak by se nemělo stát, že by jí někdo natolik záviděl nadstandardní podmínky, že by jí snad role podle jejího výběru nepřál.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...