Docházejí Bočanové peníze?

Nedostatkem peněz zřejmě trpí Mahulena Bočanová (49). Jak jinak si vysvětlit, že letos nepojede na žádnou dovolenou? Má hypotéku, kterou musí pravidelně splácet, a tak se zároveň nemůže vzdát role v seriálu Mazalové, který se bude v létě natáčet.

Ten jí přinese dostatečné příjmy na to, aby pokryla hypotéku. A že by dostala v letních měsících nějaké volno, o tom si může nechat jenom zdát. „Ovšem hypotéka se neptá a rozhodně nejsem v pozici, abych si to mohla vynutit. Leda bych se chtěla dočkat výpovědi, že mě přeobsadí,“ stěžuje si Bočanová.

Příští rok jí nezbývá nic jiného, než si přes rok vydělat tolik, aby v létě bez problémů mohla letět k moři, splácet hypotéku a přitom nepracovat. Jenže jak na to? Leda že by přijala nějakou velkou filmovou roli. Toho se ale nejspíš hned tak nedočká.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...