Dočká se také Sabina svatby?

Pěkného brouka má teď nepochybně v hlavě herečka Sabina Laurinová (48), které produkce seriálu Sestřičky vyšla vstříc tak, jak to rozhodně není obvyklé.

Když měla točit svoji seriálovou svatbu se Sašou Rašilovem (48), dovolili jí ve skutečném svatebním salonu vybrat si šaty, které se jí budou nejvíc líbit. Strávila tam celý den a byla zjevně rozechvělá, aby jí to slušelo a seriálovému MUDr. Tomáškovi se líbila.

Také vás může zajímat ...
Seriálová svatba Sabiny Laurinové a Saši Rašilova.

Přitom v reálu má pro svatby spíš slova pochyb, ba odmítání. Má dvě dcery s dvěma různými partnery a sňatek se nekonal žádný, dnes žije bez partnera. Tím spíš to s ní ale před natáčením a při něm „cvičilo“. I Rašilov, který už za sebou dvě svatby má, byl prý rozechvělý, a když spatřil Sabinu v bílém, tak se prý zapýřil.

„Vzpomněl si, že na škole, když nám bylo patnáct, jsem byla jeho platonická láska, a teď se nám konečně kruh uzavřel,“ prozradila Sabina.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...