Domácí čisticí pleťové tonikum

Co je nejdůležitější pro vaši pleť, když ji chcete zbavit nánosu líčidel? Kvalitní čisticí pleťová voda, která dodá pokožce vše, co potřebuje.

Nejlépe uděláte, když si tento kosmetický zázrak vyrobíte úplně sami. Například ze suroviny, kterou seženete v každém supermarketu. Tou jsou ovesné vločky. Pak už vám stačí jen váš oblíbený esenciální olej.

Také vás může zajímat ...

Z vloček

Oves je skvělá surovina pro výrobu přírodní kosmetiky. Vaši pleť vyčistí, zklidní a zbaví ji pnutí. Rovněž pomáhá odstranit drobná za-rudnutí a také vás zbaví kruhů pod očima.

Velkým plusem je, že se hodí i pro velmi citlivou a problematickou pleť, což jistě ocení nejedna z nás. A jak si pleťovou vodu vyrobíte?

Postup:

Na pleťovou vodu budete potřebovat jednu lžičku ovesných vloček, převařenou vodu a malou lahvičku.

Záleží na vás, zdali si vodu oživíte i pár kapkami esenciálního nebo rostlinného oleje.

Vločky smíchejte s vodou a přidejte dvě kapky oleje. To je celé. Uložte lahvičku do ledničky a před každým použitím pořádně protřepejte. Voda vám vydrží zhruba týden

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...