Domácí mast na všechny neduhy

P okud si nechcete konopí pěstovat, můžete si mast vyrobit i z konopných produktů, které jsou běžně k sehnání. Pro její výrobu budete potřebovat 1kg lékařské vazelíny, 50 ml bio konopného oleje, 2 balení konopného čaje po 40g, 20g květů měsíčku lékařského, 2 čilli papričky, větší hrnec, jemné plátno a sklenice nebo kelímky s víčkem.

Pak už jen ve vodní lázni opatrně rozpustíte vazelínu, přidáte rozemnuté části měsíčku, papriček a sypaný konopný čaj. Dvě hodiny směs louhujete a potom necháte zcela vychladnout. Takto zhotovený masťový základ necháte v chladu a temnu jeden týden odležet.

Také vás může zajímat ...

Potom znovu zahřejete a opakujete louhování. Nakonec přidáte konopný olej, zamícháte a vzniklou směs zcedíte přes jemné plátno. Takto připravenou, ještě teplou mast plníte do vymytých skleniček nebo kelímků.

Správně zhotovená mast má mít nazelenalou barvu a vonět po konopí. Dále už uchováváte v chladu a temnu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...