Dominika Gottová: V práci na ni byly stížnosti

Ivana poslala Karlovi dojemný vzkaz.

Pracovala v baru, ale jen málokdo přesně ví, jak to probíhalo. Dcera nejslavnějšího tuzemského zpěváka všech dob tvrdí, že byla nucena dát výpověď kvůli tomu, že vzhledem k pandemii koronaviru přestali Českou republiku navštěvovat cizinci, kteří do baru, kde obsluhovala, rádi chodili.

Podnik tudíž začal citelně skomírat, proto si výrazná blondýnka raději našla práci v lahůdkách. Podle Miroslava Kolodzieje (52), který měl Mistrovu dceru čtvrt roku coby pan domácí na očích, se jedná o hodně chatrnou výmluvu.

Také vás může zajímat ...

Samozřejmě že z vlastní vůle neskončila. Spolupracovníci si na ni stěžovali dlouhodobě,“ podotýká Kolodziej. „Bylo to jen otázkou času.

Spolupracovníci si stěžovali, že nestíhá a bohužel ne vždy byla v kondici,“ naznačuje, že není vyloučeno, že se blondýnka během šichty posilňovala ohnivou vodou. Dominika má přitom s alkoholem dlouhodobé problémy. Bar pro ni tudíž nebyl zrovna tím nejvhodnějším pracovištěm.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...