Dopřejte tělu jedinečný relax!

Lázeň stimuluje cirkulaci krve a v kombinaci se solí či oleji má terapeutické účinky. Koupel uvolňuje, může tonizovat, povzbuzuje, dokáže prohřát i ochlazovat, může být i afrodiziakem. Stačí jen správně zvolit vůni.

Zjemnění pokožky

Také vás může zajímat ...

Věděli jste, že Kleopatra se koupala v mléce? Nechme se jí tedy inspirovat. Pokud do vody přidáte 2 litry kravského mléka (nebo smetany) a 2 polévkové lžíce olivového oleje, o zjemnění své pokožky máte postaráno.

Uvolnění svalstva

Při bolestech svalů nebo při otocích nohou sáhněte po esenciálních olejích. Ty z borovice nebo máty peprné jsou na boj s těmito starostmi jako stvořené. Olej pak vmasírujte do problémových partií na těle a až pak se ponořte do příjemně teplé vody.

Pokud esenciální olej nemáte, stejně vám poslouží dvě lžičky rozdrceného zázvoru a eukalyptová sůl, které vmícháte do vody.

Skutečné dobití energie

Pár kapek pomerančového oleje, bergamotu či máty pomůže tělo nastartovat a dodá mu potřebnou energii. Pokud máte doma mátu, odvar z ní spolu s hrnkem mléka poslouží stejně. Stačí je připravit, vylít do napuštěné vany a oddat se pár minutám takovéto extra koupele. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama