Dovolená s tajemným milencem?

Na začátku srpna se prostřednictvím sociálních sítí provalilo, že si herečka, známá ze seriálu Modrý kód, Kateřina Brožová (52) užívá na prosluněném ostrově Korsika.

A dokonce se během pobytu nechala zvěčnit jak se koupe v moři a dovolenou si užívá. Díky tomu okamžitě odstartovaly spekulace, kdo že jí to natáčí a fotí. Že by to snad byla její dcera Kateřina (18) a nebo nějaký nový muž, který jí třeba dovolenou zaplatil, aby se jí zalíbil?

Také vás může zajímat ...
Kdo asi vyfotil tuto fotografii na Korsice?

O Brožové je známo, že její poslední vztahy byly vždy s movitými podnikateli a možná tak svou dovolenou na Korsice chtěla dát všem najevo, že je o ni znovu po nějaké době dobře postaráno.

Až čas ale napoví, jestli se třeba později ukáže, že tato dovolená byla třeba první zatěžkávací zkouškou jejího nového vztahu, a nebo to byly celé jen fámy a ve skutečnosti stál za kamerou někdo úplně jiný.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...