Drsně se navážejí do její rodiny!

Herečka Iva Janžurová (77) nesnáší, když někdo napadá děti, že se vydaly na podobnou dráhu jako rodiče. Přiznala to, když nedávno obdivovala na výstavě kresby Káji Saudka (†80). Toho miluje už dávno, dokonce se setkali př natáčení filmu Čtyři vraždy stačí, drahoušku. Seznámila se také s Kájovou manželkou Johanou (71) a dcerou Berenikou (43), která je výtvarnicí.

Také vás může zajímat ...

Zjistily, že mají úplně stejný problém – kritici se do ní navážejí, že kopíruje kresby svého otce. „Ráda bych jí řekla, aby se na tato tvrzení vykašlala,“ vzkázala Berenice Iva, která ji považuje za talentovanou výtvarnici. „Mám také dvě dcery, které obviňují, že napodobují svoji matku.

Ale myslím si, že se na to už naštěstí vykašlaly a jdou si svojí cestou.“ Podle ní jde hlavně o to, mít dar talentu, a klidně zděděný.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...