Eva Pilarová: Pomalu se zotavuje

Tak dlouho byla ve formě, a teď tohle! Před nějakou dobou doma upadla, zakopla a letěla do prázdna. Zdůraznila, že kdyby manžel nebyl doma, ležela by doma na zemi zřejmě dodnes, nemohla se totiž pohnout.

Její okolí však už může být daleko klidnější, Eva Pilarová je i přes relativně pokročilejší věk velká a statečná bojovnice. V Ústřední vojenské nemocnici v Praze patří k těm nejvyrovnanějším a nejposlušnějším pacientům.

Také vás může zajímat ...

Právě zde jí operovali zlomenou stehenní kost a pochroumané rameno. „Dali mi tam nějaká železa, nevím, co je to za kov, a tak se s Hankou Křížkovou dohadujeme, která z nás je dražší,“ směje se optimistická zpěvačka.

Na nohu se staví jen s krajní opatrností, rameno stále trochu pobolívá. Eva si toho snaží nevšímat a hodlá se co nejdříve pustit do práce. „To snad nemyslíte vážně,“ řekl jí na to doktor. I tak je kurážná umělkyně pozitivně naladěna a věří, že všechno bude zase v nejlepším pořádku.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...