Ewa Farna: Milenec trpí v jejím stínu

Ewa Farna

Hraje Martin vedle Ewy druhé housle?

Zpěvačka Ewa Farna (23) a její přítel kytarista Martin Chobot (28) tvoří už několik let spokojený pár. I toto idylické soužití má ovšem svá slabá místa.

Dělá jí jenom křoví

Martin se už dávno vyjádřil, že by byl rád, kdyby se o něm hovořilo spíše jako o hudebníkovi než jako o tom „od Farné“. Bohužel, v tomto směru to bude mít Martin vedle své přítelkyně vždy těžké. Není to příliš spravedlivé, protože kytarista se v hudební branži pohybuje už od svých osmnácti let.

Navíc, i jemu bude jistě časem vadit, že se Ewino jméno skloňuje především v souvislosti s jejími nadbytečnými kilogramy než kvůli její hudbě.

Také vás může zajímat ...
Hraje Martin vedle Ewy druhé housle?
Hraje Martin vedle Ewy druhé housle?

Ačkoli se zpěvačka nejspíš snaží se svou plnoštíhlou postavou něco udělat, výsledek je asi v nedohlednu. Také její módní kreace se u veřejnosti neshledávají s pochopením. Je tedy asi otázka času, než Martina unaví hrát vedle Ewy druhé housle a poohlédne se jinde. Vždyť i on by si zasloužil, aby alespoň občas sklidil uznání za svoji práci..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...