Gabriela Vránová má tajný recept na uzdravení?

Skvělá zpráva! Herečka Gabriela Vránová (78) alias Anička Čiháková z Chalupářů je živoucím důkazem toho, že zázraky se dějí. Překonala zhoubnou nemoc, kvůli které se ocitla na pokraji života a smrti. I dva roky před osmdesátkou se metle lidstva, rakovině, dokázala vymanit a zase září vitalitou, větší než kdy dřív.

Tahle zpráva jistě potěší každého. Příběh Vránové totiž přináší velkou naději. Není to dlouho, co herečce objevili nebezpečný nádor v břiše. Lékaři jí sdělili krutou diagnózu: Rakovina. Okamžitě musela na na operaci tlustého střeva.

Signály, že něco není v pořádku, už prý pociťovala delší dobu předtím. V posledních měsících si prý stěžovala, že se hodně zadýchává a viditelně ztrácela na váze. Všímalo si toho i její okolí a pochopitelně se o ni její blízcí strachovali.

Také vás může zajímat ...

Potíže došly tak daleko, že na konci letošního ledna zkolabovala..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...