Gott: Terčem nechutných útoků a vtípků

Nejen, že byla oslava padesátých narozenin zpěváka Daniela Hůlky (50) pořádaná v pražské Lucerně velkým propadákem, navíc jeden z jejích účastníků nechutně vtipkoval a útočil na adresu Mistra Karla Gotta (79) a jeho manželky Ivany Gottové (42).

Hůlkův doprovod, skladatel Jiří Březík (51) hned několikrát okomentoval soukromí Zlatého slavíka, přestože se ho ostatní snažili krotit. „Karel nám v šatně říkal – víš, co bylo nejkrásnější na každý ženský? Já!“ pronesl například během oslav Březík.

Také vás může zajímat ...

Tím však neskončil a ještě k tomu dodal, že se to nesmí dostat k Ivaně Gottové, jinak už se k ní do postele nikdy nedostane. Nit suchou nenechal ani na Gottově kariéře. Imitovaným hlasem prohlásil po vystoupení zpěvačky Kamily Nývltové (29) nejapný vtípek, ať si užije potlesk publika, které je přece vždy jen Gottovo.

Takové jednání si hvězdný pár rozhodně nezasloužil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...