Gwyneth Paltrow: Má kozí detox?

Osm dní bez jídla

Gwyneth Paltrow

Když se herečka GWYNETH PALTROW (44) stala matkou, stala se z ní také zapálená kuchařka a milovnice zdravého životního stylu. Už léta jí pouze biopotraviny a svou zálibu v kuchtění dotáhla až na psaní kuchařek. Zájem o zdravý životní styl se ovšem u herečky přehoupl do posedlosti, jak své tělo očistit od všech škodlivých látek.

„Myslím si, že to jsou dva největší viníci toho, proč se cítíme špatně,“ svěřila se nedávno. Odhodlaná zbavit se všech škodlivin neváhala nasadit speciální detox. Celých osm dní nepila nic jiného než kozí mléko! To má mít detoxikační účinky a přitom je také dostatečně výživné, takže prý netrpěla vlčím hladem.

Zdá se, že Gwyneth své tělo očistila natolik, že už na jídlo, které je běžně k dostání, není zvyklá.

Také vás může zajímat ...

„Jakmile sním průmyslově zpracovanou potravinu, nebo si dám alkohol, hned to cítím.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...