Hádky kvůli dětem?

Nedávno se vzali a teď přišla pochopitelně řeč na založení rodiny. Moderátor Libor Bouček (38) si před měsícem vzal svou přítelkyni Gabrielu Bendovou (27) a oba se už prý těší na přírůstek do rodiny, na kterém nejspíš už pracují.

I když Gabriela není zatím ani v jiném stavu, Bouček už má údajně o vzdělání svých dětí jasno. Prý chce, aby z nich byli šikovní řemeslníci, a ne žádní vysokoškoláci. Na vysokou by své děti prý ani nepustil, protože podle něj je to prý v dnešní době ztráta času.

Také vás může zajímat ...

Gabrielu tento Liborův názor údajně celkem zaskočil. Ona by byla prý naopak ráda, kdyby byly její děti vzdělané, a na vysoké škole nevidí vůbec nic špatného, spíš naopak. Údajně se kvůli tomu teď novomanželé dost často hádají, a to jejich děti ještě nejsou ani na cestě.Takový začátek manželství nejspíš ani jeden z nich nečekal.

Mohli si vše přece vyjasnit už dávno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...