Hana Zagorová a Štefan Margita: Ochránil jí před závislostí!

Vyšlo najevo děsivé tajemství! HANU ZAGOROVOU (72) její manžel ŠTEFAN MARGITA (62) zachránil před obrovskou tragédií. Nedávno prý totiž Margita údajně přiznal, že je jeho manželka závislá na hazardu, nebo by spíš mohla být.

Při jednom z rozhovorů se operní zpěvák prořekl a přiznal, že při nedávné cestě po Spojených státech amerických si udělali zastávku i v Las Vegas. A samozřejmě nemohli opomenout ani kasina.

Také vás může zajímat ...

Musel ji včas zastavit

Margita údajně prohrál naštěstí jen pouhých dvě stě dolarů, což je zhruba čtyři a půl tisíce korun, ale kdyby prý záleželo na jeho ženě, budou hrát dál a klidně prohrají i svůj dům! Tak moc hazard Hanku zaujal.

Dokonce se prý zdokonalila ve hraní rulety. Sám Margita ji prý údajně ovšem musel z kasina téměř odvléci násilím. „Řekl jsem jí: teď to stopni a jdeme,“ líčí nepříjemnou situaci zpěvák. Vypadá to, že se svou ženou už se do kasina zase dlouho nepodívá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...