Heidi Janků: Bojí se o zlomeného manžela

Přemýšlí o smrti

Na Pavlíka zřejmě padají chmury, že by mohl být další na řadě.

Zpěvačka HEIDI JANKŮ (54) prožívá velmi smutné období. Zatímco ještě nedávno se těšila na připravované turné s VĚROU ŠPINAROVOU (†65), teď je úplně na dně. Nejen kvůli náhlé a nečekané smrti blízké přítelkyně a kolegyně, ale také kvůli obavám o svého manžela IVO PAVLÍKA (83), kterého smrt jeho první ženy Věry doslova psychicky zlomila.

Vzhledem k manželovu pokročilému věku se teď Heidi obává toho, co takový emoční a psychický nápor s jeho zdravím udělá. Už když Špinarová zkolabovala a ležela v nemocnici v bezvědomí, nedovolila Heidi svému muži, aby za ní jel do nemocnice. „Tušila jsem, že jej takový zážitek negativně zasáhne,“ řekla zpěvačka.

Také vás může zajímat ...

Nedávno také přiznala, že si uvědomuje, že ji kdykoli může opustit také její manžel. Dokonce už probírala s odborníky, jak dlouho by po smrti Iva měla čekat, než se porozhlédne po někom jiném. Podle všeho se tedy zpěvačka začíná zocelovat a současná tragická situace ji připravuje na to nejhorší, co ji ještě čeká v jejím osobním životě.

Je jen trochu zarážející, že už dopředu počítá s tím, že až tu Ivo nebude, bude za něj chtít náhradu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...