Heidi Janků: Nemoc léčí drahými experimenty

Aby toho na zpěvačku Heidi Janků (54) nebylo málo, po smrti manžela Iva Pavlíka (†84) se u ní začalo projevovat onemocnění tlustého střeva, kterým už nějakou dobu trpí. Závažnou ulcerózní kolitidu nelze vyléčit, jen jde zmírnit její příznaky.

Střídají se období klidu s obdobím, kdy se střevní zánět naplno rozvine a působí potíže. Heidi kvůli nemoci nemohla ani chodit ven, natož pracovat. Časté návštěvy toalety nejsou nic příjemného. O to je raději, že se mohla obrátit na téměř poslední záchranu.

„Bioléčba je experiment, takže nikdo moc neví, jaké to může mít důsledky,“ obává se budoucnosti Janků. Chodí tedy na infuze a doufá, že se tělo namáhané stresem zase zklidní. Nic jiného jí ani nezbývá. Léčba je velmi drahá a zpěvačka teď rozhodně není pracovně tolik vytížená, aby náklady pokryla.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...