Heidi Janků: Nemoc léčí drahými experimenty

Aby toho na zpěvačku Heidi Janků (54) nebylo málo, po smrti manžela Iva Pavlíka (†84) se u ní začalo projevovat onemocnění tlustého střeva, kterým už nějakou dobu trpí. Závažnou ulcerózní kolitidu nelze vyléčit, jen jde zmírnit její příznaky.

Také vás může zajímat ...

Střídají se období klidu s obdobím, kdy se střevní zánět naplno rozvine a působí potíže. Heidi kvůli nemoci nemohla ani chodit ven, natož pracovat. Časté návštěvy toalety nejsou nic příjemného. O to je raději, že se mohla obrátit na téměř poslední záchranu.

„Bioléčba je experiment, takže nikdo moc neví, jaké to může mít důsledky,“ obává se budoucnosti Janků. Chodí tedy na infuze a doufá, že se tělo namáhané stresem zase zklidní. Nic jiného jí ani nezbývá. Léčba je velmi drahá a zpěvačka teď rozhodně není pracovně tolik vytížená, aby náklady pokryla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...