Helena čekala marně. Bratr nezavolal!

Zpěvačka Helena Vondráčková (70) při oslavě svých kulatin s manželem, manažerem Martinem Michalem (58) nic nepodcenila a na oslavu si pronajala Karlštejn.

Hostům samozřejmě zazpívala a písní jí pogratulovaly na místě i kolegyně Jitka Zelenková (67) a Olga Matušková (68), zatímco Karel Gott (77), vázaný vystoupením jinde, jí své „Helenka má narozeniny“ zapěl aspoň do mobilu. Pokřtila svoji diamantovou kolekci, narozeninový dort dostala, gratulaci z ministerstva kultury přijala, se slavnými hosty se pozdravila, ale něco přece jen chybělo.

Blahopřání bratra Jiřího Vondráčka (66). „Bude mě mrzet, pokud mi nepopřeje. My jsme jedna velká rodina a to je vždy velmi bolestivé, když se někdo v ní rozkmotří,“ řekla zpěvačka.

Také vás může zajímat ...

Jirka měl prý zrovna vystoupení na Portě, tak že by zapomněl???.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...