Herečkou je z donucení

Už jako mladičká se herečka Keira Knightley (35) prosadila ve filmu Piráti z Karibiku a nabídky se k ní začaly rychle hrnout.

Také vás může zajímat ...

I když je ale ráda, že se v uměleckém průmyslu dokázala prosadit, netají se tím, že to není zrovna její srdeční záležitost. Říká ale o sobě, že moc jiných možností, jak se na pracovním trhu uplatnit, vlastně nemá. „Vždyť školy nemám a nic jiného neumím,“ říká.

Může si ale alespoň dovolit nějaké nabídky odmítat, přičemž to dělá hlavně proto, aby měla čas na svého manžela, hudebníka ze skupiny Klaxons, Jamese Rightona (35). Moc dobře totiž ví, že na vztahu je třeba stále pracovat a to i přes to, že už spolu založili rodinu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...