Hitmakerovy vypráskané kulatiny

Velice rozporuplné pocity zmítaly hudebním skladatelem a zpěvákem Michalem Davidem (60), když na zahradě své vily v Křeslicích u Prahy hostil stovku nejbližších přátel.

Cítí se sice na čtyřicet, ale letošní rok mu zatím vážně nepřál. Nejdřív musel kvůli karanténě zrušit svůj megakoncert v O2 areně, kam už měl prodáno 32 000 lístků. Naplánoval si jako náhradu sedm koncertů pro 1000 diváků, aby se vešel do zákonných opatření, ale i tohle turné musel zrušit.

Také vás může zajímat ...

Nyní se třese před druhou vlnou koronaviru, aby nemusel zrušit dva megakoncerty opět v O2 areně, naplánované na září. Jo, živit se showbyznysem, to není pro slabé nervy.

Zpěvák už má také napůl sbaleno, aby mohl v případě nebezpečí opět uletět do své druhé vily na Kanárských ostrovech, kam už nechal navrstvit zásoby. To se v roce svého svého jubilea dočkal pěkných věcí!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...