Hledá si štěstí jinde

Nedávno o sobě VERONIKA ŽILKOVÁ (58) řekla, že není dobrou manželkou. Je tohle důvod k rozvodu?

Když se vrátila z Izraele, kde ještě nedávno žila, zpátky do Prahy, všichni se divili. Mysleli si, že se tam má jako v bavlnce. Nejspíš to ale bylo úplně jinak.

Také vás může zajímat ...

Veronika Žilková (58)tam podle všeho nebyla vůbec šťastná. Před pár týdny do Česka dorazil i její manžel, velvyslanec v Izraeli, Martin Stropnický (63).

Dle jejich přátel přiletěl proto, aby si se ženou promluvil a dohodli se na tom, co budou dělat dál. Možná doufal, že se mu Žilkovou podaří přesvědčit, aby se vrátila do Izraele.

Ale to se nestalo. Stropnický se do Izraele vrátil, Žilková zůstala. Proto se začaly vést debaty na téma, zdali náhodou neplánují rozvod.

A nejspíš je to varianta nejpravděpodobnější, protože o tom, že Žilková není v Izraeli šťastná, mluvila prý se svými nejbližšími už od samého počátku.

Nyní se nejspíš nespokojenost prohloubila, a tak herečka začne hledat štěstí zase znovu od začátku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...