Hůlka bude mít kšefty pod dozorem!

Zpěvák a herec Dan Hůlka (51) musel povolat do svých služeb jako manažerku svojí vlastní manželku Barboru Klement Hůlkovou (28).

Ta nastupuje na místo jeho dosavadní manažerky , která se dává dohromady po prodělané mozkové mrtvici. Manažerky střídá Dan jako na běžícím pásu. Jeden čas se mu o práci starala bývalá producentka divadla Hybernia, kvůli jejím obrovským dluhům ale skončila. Také spolupráce s bývalou manažerkou Michaelou Kocourkovou (34) nedopadla úplně nejlépe.

Také vás může zajímat ...

„Bohužel došlo k tomu, že se do mě nepříčetně zamilovala, rozhodl jsem se tedy naši spolupráci ukončit,“ říkal tehdy Hůlka.

Kocourková to ale odmítala: „Rok se mnou spal a když začal znovu vydělávat honoráře ve stovkách tisíc, sdělil mi, že nejde slučovat práce a soukromí.“ Takže přesně k tomu teď dojde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...