Hvězda seriálu má nový objev?

Zdá se, že život v osamění trval jenom pár měsíců a vše je jinak. Přichází šéfkuchař!

Televize a její ateliéry přináší do života lidí kolem kamery stále nové lidi, a partneři se tu hledají asi přece jenom líp. Zjistila to i jedna ze sester Popelkových ze Slunečné, herečka Eva Burešová (27).

Na konci jara prožila rozchod s tanečníkem Matyášem Adamcem (21) a zůstala sama s tříletým synkem. Nyní se jí blýská na lepší časy, zdá se, že má nový objev. V porotě soutěže Tvoje tvář má známý hlas potkala šéfkuchaře olomoucké restaurace Entrée a porotce další soutěže MasterChef Přemysla Forejta (33), který ji teď doprovází takřka všude, i při mimopracovních aktivitách.

Také vás může zajímat ...

Vývoj vztahu bude zajímavé sledovat už proto, že bourák ženských srdcí Forejt je ženatý, manželku má v Brně a tamtéž i dcerku Stellu (6). Herečka tyto skutečnosti zatím nestihla okomentovat, protože ji potkaly další vzrušující události: nastěhovala se do nového bytu a chytila koronavirus, takže se ocitla spolu se štábem a účinkujícími Slunečné a Tváře v karanténě.

A ta jí už přece zmařila předchozí vztah…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...